umutlu yaşamak istiyorum projesi

Aşağa gitmek

umutlu yaşamak istiyorum projesi

Mesaj  bonus babür Bir Paz Ocak 20, 2008 3:38 pm

Üniversitede okumanın yanı sıra enerjisini toplumla bütünleştirip toplumsal duyarlılık projeleri üreterek ve uygulayarak toplumsal barışa katkıda bulunmayı amaçlayan Toplum Gönüllüleri Topluluğu çalışmalarını istikrarlı bir şekilde yürütmektedir. Tamamı gönüllü katılımcılardan oluşan Toplum Gönüllüleri Topluluğu sürdürülebilir projeler yapmaktadır. Ayrıca haftalık, aylık etkinlikler düzenlemiştir ve düzenlemeye devam etmektedir.
Bu projeyle çocuk esirgeme kurumunda bulunan çocukların sosyalleşmesine katkıda bulunmak ve toplumsal barışa katkıda bulunmalarını sağlamak için üniversite öğrencileri ile SHÇEK örencileri arasında sürdürülebilir bir köprü kurmak için gerçekleştirilecektir
Projenin hedefi:Malatya Sosyal Hizmet Çocuk Esirgeme Kurumu’nda koruma altında bulunan 7-12 yaş grubundaki çocuklarla İnönü Universitesi öğrencilerinden bir grup gönüllüyü bir araya getirmek ,başta ilgi ve sevgi vermek; çocukların gelişimlerini(sosyal,dil,motor ve duygusal) olumlu yönde desteklemek için oyun ortamında çeşitli etkinlikler yapmak ve ilgilenebileceği ilgi alanları yaratmaya çalışmaktır.

bonus babür
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 2
Yaş : 32
Adınız ve Soyadınız : muhammet babür nacaroğlu
Üniversite ve Bölümünüz : inönü üniversitesi tıp fakültesi dönem 3
Görev Aldığınız Proje : beyaz şapkalar,umutlu yaşamak istiyorum
Kayıt tarihi : 20/01/08

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz