İnönü Üniversitesi Toplum Gönüllüleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

umutlu yaşamak istiyorum projesi

umutlu yaşamak istiyorum projesi Empty umutlu yaşamak istiyorum projesi

Mesaj  bonus babür Paz Ocak 20, 2008 3:38 pm

Üniversitede okumanın yanı sıra enerjisini toplumla bütünleştirip toplumsal duyarlılık projeleri üreterek ve uygulayarak toplumsal barışa katkıda bulunmayı amaçlayan Toplum Gönüllüleri Topluluğu çalışmalarını istikrarlı bir şekilde yürütmektedir. Tamamı gönüllü katılımcılardan oluşan Toplum Gönüllüleri Topluluğu sürdürülebilir projeler yapmaktadır. Ayrıca haftalık, aylık etkinlikler düzenlemiştir ve düzenlemeye devam etmektedir.
Bu projeyle çocuk esirgeme kurumunda bulunan çocukların sosyalleşmesine katkıda bulunmak ve toplumsal barışa katkıda bulunmalarını sağlamak için üniversite öğrencileri ile SHÇEK örencileri arasında sürdürülebilir bir köprü kurmak için gerçekleştirilecektir
Projenin hedefi:Malatya Sosyal Hizmet Çocuk Esirgeme Kurumu’nda koruma altında bulunan 7-12 yaş grubundaki çocuklarla İnönü Universitesi öğrencilerinden bir grup gönüllüyü bir araya getirmek ,başta ilgi ve sevgi vermek; çocukların gelişimlerini(sosyal,dil,motor ve duygusal) olumlu yönde desteklemek için oyun ortamında çeşitli etkinlikler yapmak ve ilgilenebileceği ilgi alanları yaratmaya çalışmaktır.

bonus babür
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 2
Adınız ve Soyadınız : muhammet babür nacaroğlu
Üniversite ve Bölümünüz : inönü üniversitesi tıp fakültesi dönem 3
Görev Aldığınız Proje : beyaz şapkalar,umutlu yaşamak istiyorum

- Similar topics